Wybierz szkołę średnią
Logo WybieramWiedze

Wolontariat uczniowski - wspólna nauka poprzez zabawę.

arrow scroll bottom

„Uczymy się
nie dla szkoły,
lecz dla życia”

Po śladach Twojej wiedzy!

  • Czy szlak którym wędrujesz prowadzi do celu?
  • Czy drogowskazy, które napotykasz kierują cię w dobrą stronę?
  • A przystanki, tak ważne dla Ciebie pomagają ci poznać Twoje mocne strony?
  • Czy, ktoś na Twojej ścieżce czuwa nad Twoim bezpieczeństwem?

Podejmij wyzwanie!

  • Podążaj ścieżką własnych doświadczeń zarejestruj się jako „Uczeń”.
  • Zdobądź szczyty na których są „Puchary Wiedzy”.
  • Zostań wolontariuszem, a otrzymasz certyfikat wolontariatu „Uczeń dla ucznia”.

Pamiętaj!

Aby wyruszyć w podróż musisz zapytać rodziców o zgodę. Ktoś również powinien czuwać nad Twoim bezpieczeństwem. Znajdź opiekuna edukacyjnego – osobę dorosłą, która zarejestruje się w systemie jako „Opiekun” i zatwierdzi Twój udział w konkursie prowadzonym wyłącznie drogą elektroniczną.

Zacznij swoją przygodę i zarejestruj się!

O projekcie

Jako rodzice nastoletnich dzieci sami doświadczyliśmy, jak ważna jest edukacja młodzieży. Szczególnie w obszarze poprawnego oraz zrozumiałego dla innych przekazu informacji. Szerokie kompetencje z tego zakresu są nie do zastąpienia w życiu osobistym i zawodowym. Właśnie w tym pomagamy!


Wybieram wiedzę to portal platforma umożliwiająca uczniom udział w interaktywnych konkursach on-line a także działanie w Wolontariacie Edukacyjnym „UCZEŃ dla UCZNIA”.


Innowacyjne metodologicznie i technicznie formy konkursów umożliwiają pozyskanie wiedzy nie tylko na „tu i teraz” ale również z myślą o przyszłości. Zamieniamy przysłowiowe „zakuć, zdać, zapomnieć” na „ZROZUMIEĆ I ZAPAMIĘTAĆ”.
Wspieramy mądrą edukację.

certyfikat wolontartiatu

Masz pomysł na konkurs?

Szkoły podstawowe mogą skorzystać z platformy przesyłając swoją propozycję konkursu na adres: fundacja@greenisland.pl lub poprzez kontakt z fundacją Green Island, która dba o aktualność i funkcjonalność portalu. Istnieje również możliwość samodzielnego moderowania konkursu. W tym celu zwróć się do Administratora o przydzielenie Loginu i hasła.

Od Nas dla Was - Od Was dla Nas

Portal powstał z inicjatywy uczniów i rodziców w styczniu 2021 roku. Został udostępniony bezpłatnie szerokiej publiczności. Mamy informacje od Was, że portal rozwija SZEROKIE kompetencje. Chcemy nadal opracowywać dla Was innowacyjny sposób EDUKACJI, aby portal mógł działać sprawnie i dostarczać zainteresowanym najbardziej radości z przyjemnego pozyskiwania wiedzy oraz działania w Wolontariacie Edukacyjnym. Bez Waszego wsparcia będzie trudno. Cegiełka na rozwój portalu to mniej niż kawa w kawiarni. Wesprzyj nasze działanie drobnym datkiem.

>
Wybieram Szkole

WybieramSzkole.pl

Jest to spersonalizowana wyszukiwarka klas w szkołach średnich w m.st. Warszawa pozwalająca w paru krokach znaleźć odpowiedni dla siebie kierunek i szkołę. Dzięki niej zmienisz pare godzin wyszukiwań w pare minut.

Zobacz
Green Island

GreenIsland.pl

Pomagamy w wyborze szkół, kursów, konkursów, sposobów pozyskiwania wiedzy i umiejętności. Z pomocą użytecznych społecznie portali zapobiegamy wykluczeniu i dezinformacji, edukujemy w zakresie komunikacji cyfrowej.

Zobacz
Wybieram Muzyke

WybieramMuzyke.pl

Możliwość pokazania się szerokiej publiczności poprzez udostępnianie swoich „domowych” koncertów i zbieranie wirtualnych braw – jest ogromną motywacją. Rozwijanie pasji muzycznych może stać się sposobem na dorastanie.

Zobacz
>